Warsztaty Permakultury Wiosną 2015

Warsztaty Permakultury Wiosną 2015

10 -12 kwietnia

IMG_5794(1)

U nas na Pryszczowej Górze koło Lublina!!!

Holistyczna wizja permakultury, fizyka kwantowa, a nowy obraz rzeczywistości naturalnych systemów. Powrót do połączenia z Naturą remedium na kryzys cywilizacji konsumpcyjnej.

Część praktyczna:

Elementy projektowania ogrodu w siedlisku permakulturowym.

Ogród wiosną: zasady ściółkowania, przygotowanie ogrodu do okresu intensywnej wegetacji wiosenno letniej, przygotowywanie rozsad, siew i sadzenie roślin, właściwości wybranych ziół i ich prozdrowotne działanie w ogrodzie i w domu, podstawowa wiedza o zdrowotnym działaniu organicznie wyhodowanych jarzyn i owoców, ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznie sfabrykowanej żywności, wpływ odżywiania na nasze myślenie i klarowność świadomości.

Dodatkowym tematem będzie:

Ekowioski i wspólnoty w Polsce i Europie. Sieć Global Eco Village Network jako kierunek ku samowystarczalności, nowej edukacji, zdrowia i rozwoju indywidualnego potencjału.

W ramach warsztatów proponujemy również ćwiczenia chi kung oraz tai chi.

Prosimy o: dobry humor, otwartą głowę, zapał do pracy, nasiona do siewu, sadzonki na wymianę, produkty do wspólnego gotowania, własne śpiwory.

Zaczynamy w piątek ok. godziny 18-tej, a w sobotę o godzinie 10-tej.

Inwestycja: 200zł/weekend

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia i potwierdzenie poprzez mailowe zaklepanie sobie miejsca pisząc na adres auramm@wp.pl oraz wpłatę na konto 100zł – dane podamy drogą mailową.

Kontakt do nas:  692325054, auramm@wp.pl

Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.

Aktualności
Subskrybuj Newsletter

Pokaz slajdów
Archives
Fotki
leuzea-szczodrak-krokoszowy lilia ostropest-plamisty trybulka