Kontakt

Kontakt – Permakultura

Fundusz RozwojowyFrom Ego to Eco

Email adres: auramm@wp.pl

Numer Telefonu : 510998080

Adres: Podlodówek 20

21-140, gmina Michów, lubelskie

Prosimy o wsparcie z tytułem wpłaty: „Darowizna”

Nr konta: 22 1560 0013 2009 0166 4000 0001

 

⚛ Autkiem:

Jak dojechać z Lublina?

Jak dojechać z trasy Warszawskiej nie wjeżdżając do Lublina?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i nawiązania kontaktu z nami. Służymy pomocą i radą przy permakulturowych projektach. Posiadamy doświadczenie i rozległą wiedzę dotyczącą permakultury na bazie własnych doświadczeń i wieloletniej praktyki.

⚛ Jak dojechać busem?

Z Warszawy o 16 na Placu Defilad przy Pałacu Kultury mamy autobus, który jedzie do Lubartowa przez Podlodówek. Należy poprosić kierowcę, by się zatrzymał i wypuścił Cię w Podlodówku, a z przystanku masz około 500m spacerkiem do nas!

Z Lublina jedzie się busem około godziny. Autobusy odjeżdżają z centralnego dworca autobusowego na Podzamczu. Kierunek Michów! Można jechać do Lubartowa, a potem w kierunku Michowa. Busy do Lubartowa odjeżdżają dość często i regularnie. A w kierunku Michowa mniej więcej co pół godziny do godziny. Uwaga! Najpóźniejszy bus z Lublina do Michowa odjeżdża około godziny 19tej!!!

⚛ Fundusz Rozwojowy

Postanowiliśmy utworzyć specjalny Fundusz, który pozwoli nam na pełniejsze działanie, przyjmowanie większej liczby ludzi zainteresowanych tematem oraz wolontariuszy, rozwijanie nowych projektów oraz samego miejsca, inspirowanie innych do pozytywnych zmian. Dzięki Waszemu wsparciu nasze dotychczasowe działania zostaną wzmocnione. Podarujecie nam nie tylko wsparcie w sferze materii, ale również i ducha. Dziękujemy!

Pieniądze, które zasilą konto Funduszu przeznaczone zostaną między innymi na rozwój infrastruktury miejsca, projekty alternatywnych rozwiązań, urządzenia i narzędzia ogrodnicze, budowlane, materiały, odpady recyklingowe, pożywienie dla wolontariuszy.

⚛ Prosimy o przelew na konto z tytułem wpłaty: „Darowizna”

Nr konta: 022 1560 0013 2009 0166 4000 0001

Kwoty darowizny powyżej 100zł uhonorowane mogą być na życzenie specjalną cegiełką zrobioną tu, na miejscu z lokalnych, naturalnych materiałów z imieniem i nazwiskiem darczyńcy. Cegiełki utworzą ścianę projektowanego budynku. Jeśli sponsorujesz taką cegiełkę, w tytule wpłaty proszę dodać imię i nazwisko. Dziękujemy!

Tu poczytasz o projekcie Ogrody Permakultury!

Tu można zobaczyć nasz projekt:

A tu jak u nas jest:

10 Responses to “Kontakt”

Aktualności
Subskrybuj Newsletter

Pokaz slajdów
Archives
Fotki
orlik ostropest-plamisty roszponka ywokost