Jak wspomóc oczyszczanie organizmu z toksycznych produktów GMO?

Jak wspomóc oczyszczanie organizmu z toksycznych produktów GMO?

oczyszczanie organizmu z toskycznych produktów gmo

Manipulacje i genetyczna inżynieria roślin i zwierząt w różnej postaci wkroczyła na nasze stoły wbrew większości społeczeństwa Polskiego, jak i międzynarodowego. Korporacje związane z inżynierią genetyczną dążą do zagarnięcia całego rynku związanego z żywnością, krok po kroku wślizgując się do naszej Polskiej kuchni wmawiając nam, że te „ulepszone” produkty odpowiadają na nasze, konsumentów potrzeby, prawnie i rynkowo związując nam przy okazji ręce.

Jednak im większe ciśnienie, tym większy wypór. Wszystko dąży do równowagi. Coraz częściej obserwuję zmasowane i coraz lepiej zorganizowane działania przeciwko inżynierii genetycznej roślin i zwierząt. Coraz więcej ludzi dowiaduje się, nabiera świadomości o szkodliwości tych manipulacji na środowisko naturalne, na zdrowie ludzi i zwierząt karmionych takim produktem. Coraz częściej słyszymy głosy w świecie naukowym potwierdzające to, co jeszcze do niedawna uważano za tzw. „teorie spiskowe.”

Ze świadomości co się dzieje, często wypływają działania poszczególnych ludzi, grup, kręgów. Budząca się świadomość w ludziach jakoś tak naturalnie wpływa na rozkwit społecznych działań, samoorganizowanie się, tworzenie grup wsparcia, kooperatyw, indywidualnego „wypinania się” z systemowych rozwiązań i dążenie do większej niezależności, dającej więcej wolności. Przykładem bardzo praktycznym jest tu bum na tworzenie naturalnych ogrodów z pyszną, pachnącą, zdrową, świeżą żywnością, rosnącą w miejscu, gdzie mieszkamy – a nie pozbawioną energii witalnej, toksyczną, przemierzającą tysiące kilometrów, kupowaną w supermarketach.

Jeśli jednak w pewien sposób „skazujemy się” na kupowanie produktów, które w sporym procencie są inżynieryjnie w ten, czy inny sposób zmanipulowane, przetworzone, nasączone chemią, napromieniowane, i przebyły dłuuuugą drogę, by znaleźć się na supermarketowej półce, proponuję tych oto kilka sposobów dla naszego wydalniczego systemu, by wesprzeć go w usuwaniu toksyn.

  1. Picie dużej ilości „żywej” wody lub wody oczyszczonej z wszelkich dodatków (takich jak np. pestycydy, fluor, wirusy, bakterie, metale ciężkie, antybiotyki i inne farmaceutyki mogące się znajdować w wodzie z wodociągów). Oczyścić wodę możemy za pomocą specjalnych filtrów (np. odwróconej osmozy, węglowych, ceramicznych, destylatorów, jonizatorów, itd.).
  2. Spożywanie większej ilości pożywienia zawierającego pektyny i włókna, czyli rodzime owoce, warzywa, nasiona lnu, itd.
  3. Spożywanie zasadowych produktów oraz zielonych części roślin zawierających chlorofil.
  4. Picie zielonych herbat, ziół (np. korzeń mniszka,  mięta), yerba mate, zamiast zakwaszającej kawy.
  5. Sauna J  masaż J i ruch J
  6. Post, choćby raz na jakiś czas.
  7. Picie glinki spożywczej bentonitowej, ziemi okrzemkowej lub ziemi wulkanicznej doskonale pozwala na bardzo skuteczne i szybkie pozbycie się części toksyn.

Porównanie łanów pełnych życia do monokulturowych pól pozbawionych życia:

oraz prawdziwy obraz gneetycznej inżynierii żywności:

Comments are closed.

Aktualności
Subskrybuj Newsletter

Pokaz slajdów
Archives
Fotki
datura krwawnik szpinak-z-jamajki urawina