Kontakt

Kontakt – Permakultura

Fundusz RozwojowyFrom Ego to Eco

 

Monika,

Email adres: auramm@wp.pl

Numer Telefonu : 510998080

Adres:

Podlodówek 20

21-140, gmina Michów

lubelskie

Jak dojechać z Lublina?

Jak dojechać z trasy Warszawskiej nie wjeżdżając do Lublina?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i nawiązania kontaktu z nami. Służymy pomocą i radą przy permakulturowych projektach. Posiadamy doświadczenie i rozległą wiedzę dotyczącą permakultury na bazie własnych doświadczeń i wieloletniej praktyki.

Fundusz Rozwojowy

Postanowiliśmy utworzyć specjalny Fundusz, który pozwoli nam na pełniejsze działanie, przyjmowanie większej liczby ludzi zainteresowanych tematem oraz wolontariuszy, rozwijanie nowych projektów oraz samego miejsca, inspirowanie innych do pozytywnych zmian. Dzięki Waszemu wsparciu nasze dotychczasowe działania zostaną wzmocnione. Podarujecie nam nie tylko wsparcie w sferze materii, ale również i ducha. Dziękujemy!

Pieniądze, które zasilą konto Funduszu przeznaczone zostaną między innymi na rozwój infrastruktury miejsca, projekty alternatywnych rozwiązań, urządzenia i narzędzia ogrodnicze, budowlane, materiały, odpady recyklingowe, pożywienie dla wolontariuszy, i inne.

Prosimy o przelew na konto z tytułem wpłaty: „Darowizna”

Nr konta: 06 2490 0005 0000 4000 1613 4816

Kwoty darowizny powyżej 100zł uhonorowane mogą być na życzenie specjalną cegiełką zrobioną tu, na miejscu z lokalnych, naturalnych materiałów z imieniem i nazwiskiem darczyńcy. Cegiełki utworzą ścianę projektowanego budynku. Jeśli sponsorujesz taką cegiełkę, w tytule wpłaty proszę dodać imię i nazwisko. Dziękujemy!

Tu można zobaczyć nasze siedlisko:

 

 

One Response to “Kontakt”

Aktualności

80
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics
Subskrybuj Newsletter

Pokaz slajdów
Archives
Fotki
malwa orlik-dwukolorowy pomidor-kwiat ywokost